Doradztwo

Oferujemy usługi doradztwa w zakresie produkcji oprogramowania i budowy serwisów internetowych, a także ich bezpieczeństwa i jakości.

Mamy bogate doświadczenia w tworzeniu aplikacji i projektowaniu procesów produkcji oprogramowania. Przeczytaj o naszych doświadczeniach i kwalifikacjach.

Agile Software Development

Pomagamy firmom w zaprojektowaniu procesów produkcji oprogramowania, włącznie z zaproponowaniem narzędzi dostosowanych do potrzeb tych procesów oraz przeszkoleniu pracowników w zakresie procesu i narzędzi.

Czytaj dalej »

Bezpieczeńtwo serwisów internetowych

Wykonujemy audyty bezpieczeństwa dla aplikacji i serwisów internetowych polegających na audycie kodów źródłowych Java, C#, Pyhon i Ruby.

Czytaj dalej »

Jakość aplikacji i kodu źródlowego

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie i testowaniu oprogramowania, chętnie dzielimy się tym doświadczeniem pomagając firmom jak zbudować proces produkcji i testowania, doradzamy na jakie elementy metodyk czy jakie narzędzia warto zwrócić uwagę i wdrożyć u siebie, ew. pomagamy ocenić jakość i bezpieczeństwo oprogramowania przeprowadzając audyty kodu źródłowego.

Czytaj dalej »

Software as a Service

Nasza firma posiada bogate doświadczenia w zakresie projektowania oprogramowania jako usług (SaaS).

Doradzamy kiedy model SaaS jest dobry i sprawdza się zarówno pod kątem zwrotu z inwestycji, jak i pod kątem dostarczenia wartości dla użytkowników końcowych.

Potrafimy bazując na państwa oczekiwaniach i założeniach, zaproponować architekturę aplikacji w oparciu o chmurę obliczeniową (Cloud Computing), a także wykonać i wdrożyć państwa oprogramowanie w modelu SaaS.

Czytaj dalej »

Could computing

Doradzamy czy i z jakich rozwiązań warto skorzystać, policzymy ile Twoja firma oszczędzi przeniesieniu całego czy części oprogramowania do chmury obliczeniowej.

Czytaj dalej »