Oprogramowanie

Głównym aspektem nasze działalności jest tworzenie serwisów SaaS oraz oprogramowania w ramach naszych usług programistycznych oraz doradztwa.

Tworzymy także nasze autorskie oprogramowanie i usługi SaaS, naszym podstawowym produktem w tej dziedzinie jest serwis dziennika elektronicznego www.Dziennik.edu.pl.

Dodatkowo rozwijamy w ramach naszego laboratorium badań i rozwoju, oprogramowanie które powstało w wyniku luki na rynku lub konkretnej specyficznej potrzeby.

Niektóre z tych produktów są dopiero w początkowej fazie rozwoju, chociaż już jest przydatne i nawet używane produkcyjnie, to nie jest jeszcze jakości sklepowej i należy je traktować jako wersje testowe do użycia na własne ryzyko. To są nasze eksperymenty i pomysły na to jak pomóc sobie i wam na co dzień.

Zachęcamy do zapoznania się opisem, jeśli coś państwa zainteresuje zapraszamy do kontaktu — prześlemy najnowszą wersję, ew. dostosujemy do państwa potrzeb.

Elektroniczny Dziennik Lekcyjny

Elektroniczny Dziennik Lekcyjny to internetowa aplikacja/serwis dla nauczycieli, uczniów i ich opiekunów oraz dyrekcji szkół. Serwis może zastąpić papierowy dziennik lekcyjny w szkole. W serwisie można rejestrować i publikować informacje o ocenach i frekwencji uczniów.

Czytaj dalej »

Grayscale

Rozszerzenie do przeglądarki Chrome pozwalające oglądać strony w odcieniach szarości.

Czytaj dalej »